Vizyonumuz

VİZYONUMUZ

Zirve Sürücü Kursu, sürücü eğitimi hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyi, ehliyet alanların ve yakınlarının memnuniyetini oluşturmadaki kararlılığı, üstün nitelikli ekibi ve çağdaş altyapısı, son model eğitim araçları, öncü uygulamalarıyla; Türkiye’ye model oluşturmayı ve referans gösterilen sürücü kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.

Sürücü Eğitiminde Mükemmeliyet
Zirve Sürücü Kursunun amacı, müşterilerinin ehliyet ile ilgili gereksinimlerini karşılamak ve kazasız bir yaşam sürebilmeleri için iyi bir sürücülük eğitimi sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda, eğitim hizmetleri, her noktada, en yüksek kalitede, uygulamaya dayalı ve standart olarak öğretmeyi hedefliyoruz. Toplumu bilinçlendirmeye çalışırken, bir yandan da kendi ekibimizi, hizmet kalitemizi sürdürmek ve geliştirmektir.

Müşteri Memnuniyeti Oluşturmada Kararlılık
Kurumumuzdan hizmet almayı seçen kişileri, sürücü eğitiminin herhangi bir noktasında, gereksinim duydukları tüm teorik ve direksiyon eğitimlerine kurs içinde kolaylıkla ulaşabilecekler. Hizmetlerimizi sunarken, en küçük ayrıntıda bile adaylarımızın kendilerini özel hissetmesini sağlayacak ve onları ön planda tutacak şekilde planladık ve tasarladık.

Kursumuzun, en önemli başarı göstergelerinden birincisi müşteri memnuniyetidir. Bunun için, bizden hizmet alan müşterilerimizin memnuniyetini sistemli olarak izleyecek ve elde ettiğimiz sonuçları, sunduğumuz eğitim hizmetlerini geliştirmekte kullanacağız.

Ehliyet almak isteyen müşterilerimize, maliyetlerimizi ve verimliliğimizi etkin olarak yönetip, yüksek kalitemizden ödün vermeden, hizmetlerimizin sunulmasını sağlayacağız.

Üstün Nitelikli Ekip ve Çağdaş Altyapı
Farklılığımızı gösteren en önemli unsur; mesleğinde en iyi olmak için gereken eğitim, deneyim ve özelliklere sahip, Zirve Sürücü Kursunda olmaktan gurur duyan ekibimizdir.

Eğitime olanak sağlayan çalışma ortamıyla kursumuz, her zaman en iyilerin yetiştiği, çalıştığı ve tercih ettiği kurum olacaktır.

Sunduğumuz tüm hizmetlerde mükemmeliyete ulaşmamıza olanak sağlayacak en önemli unsurlardan birisi de çağdaş altyapımızdır. Bu nedenle, hizmetlerimizin etkinliğini, kalitesini ve verimliliğini arttırmak için en güncel teknolojilerle altyapımızı sürekli geliştirmekteyiz.

Öncü Uygulamalar
Türkiye’de ve dünyada sürücü eğitimini sürekli olarak izleyip, uluslararası kabul görmüş standartları, yöntem ve uygulamaları kendimize şiar edinmeyi, her zaman farklılık oluşturacak yeniliklerle öncü ve örnek olmayı hedefliyoruz.

Bilgi, deneyim ve olanaklarımızla, topluma daha iyi sürücü eğitimi sunulmasını amaçlayan ve çalışan bir kurumuz.